İlaçlama Pompaları

Ev İlaçlama Çözümleri

Ev ilaçlama; haşere, böcek, virüs ve mikrop başta olmak üzere insan yaşamını tehlikeye atan bütün zararlılar ile mücadele için sunulan bir hizmettir. Ev ilaçlanırken çok titiz davranılması ve doğru ekipmanların kullanılması şarttır. Aksi takdirde ilaçlamadan doğru sonuç alınamayacağı gibi ilaçlama makinesinin de verimliliği sağlanmış olmaz!

İlkbahar ve yaz aylarında insan yaşamını adeta bir işkenceye dönüştüren haşere ve böceklerle mücadele etmek için öncelikle doğru yöntemin tercih edilmesi gerekir. Eğer haşere ve böcekler ile mücadele edilecekse doğru bir ilaç kadar kaliteli bir ilaçlama pompası da seçmek gerekir. Ev tipi ilaçlama pompaları insan yaşamını kolaylaştıran ve hijyeni zirveye çıkaran seçeneklerdir. Peki, ilaçlama pompaları seçiminden sonra ev ilaçlaması nasıl yapılmalıdır?

Ev İlaçlaması Yapılırken Dikkat Edilecekler

Ev ilaçlaması yapılırken profesyonel ya da amatör hizmet almanız fark etmeksizin sık yapılan hatalar vardır. Bu hataları dikkate alarak daha kaliteli bir ev ilaçlama faaliyeti gerçekleştirilebilir. Peki, ilaçlama yapılırken en çok nelere dikkat etmek gerekir?

  • İlaçlama yapıldığı esnada ortamda bir canlı olmadığından emin olunmalıdır,
  • Açıkta yiyecek ve içecek olmaması sağlanmalı unutulmuşsa da mutlaka yok edilmelidir,
  • Havlu, kıyafet ya da bornoz gibi doğrudan tene temas eden unsurların açıkta olmaması sağlanmalıdır,
  • İlaçlama yapıldıktan sonra ortamın havalandırılması sağlanmalıdır,
  • İlaçlamanın böcek ve haşerelerin birikeceği noktalara yapılması gerekir,
  • Dezenfeksiyon işlemi yapılıyorsa kapı kolları ve diğer ortak kullanım alanlarının temizlenmesi gerekir.

Tüm bu konulara dikkat edildiğinde size sadece temiz ve mikroplardan arınmış bir evin deneyimini yaşamak kalır!

Ev Dezenfekte Fiyatları

Ev dezenfekte işlemlerinden yararlanarak sizin için avantajlı bir tercihte bulunmak istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basit! Ev dezenfekte için evinizi hazırlamaya gerek yoktur. İlaçlama makinelerini kullanarak hemen uygulamaya başvurabilir ve enfes seçeneklerin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik bu hizmet için de ödemeniz gereken tutarlar oldukça düşük! 

Ev dezenfekte işlemlerinde kendi pompanızı satın aldıktan sonra hemen bir ilaç da almayı unutmamalısınız. Bu durumda maliyetiniz çok düşük olacağı gibi dezenfekte nedeni ile karşı karşıya kalacağınız riskler de çok yüksek olmayacaktır. Yoksa siz hala ürünlerimize göz atmadınız mı?

Related Posts

One thought on “Ev İlaçlama Çözümleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir