İlaçlama Pompaları

Apartman İlaçlama

Apartmanlarınızın temiz ve sağlıklı ortamlara dönüşmesinde en önemli konulardan birinin de apartman ilaçlama çözümleri olduğunu biliyor muydunuz? Apartmanların çok yoğun giriş çıkışların yaşandığı alanlar olmasının yanında farklı insanları da barındırması ilaçlamayı gerekli kılar. Eğer virüs, bakteri ve haşere gibi sorunlarla karşı karşıyaysanız ilaçlama konusunda mutlaka profesyonel bir çözüm üretmelisiniz.

Profesyonel bir ilaçlama hizmetinden yararlanabilmenizin en sağlıklı yolu bir ilaçlama firması ile anlaşmak olabilir. Ancak bazı ilaçlama firmalarının işini hakkıyla yapmıyor oluşu ilaçlamanın doğrudan sizin tarafınızdan yapılmasını gerekli kılar. Peki, kendiniz ilaçlama yaptığınızda nasıl bir yol haritası izlemeniz gerekir? Gelin bu konuya daha yakından bir göz atalım!

Apartman İlaçlama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Apartman ilaçlanırken dikkat edilmesi gerekenleri göz önüne alarak yapacağınız işlemlerde hem daha kaliteli hem de daha başarılı sonuçlar elde edebileceksiniz. Şimdi gelin apartmanınızın daha temiz ve sağlıklı olması adına neler yapmanız gerektiğine bir bakalım!

  • Apartman girişlerinde haşere, böcek ve mikrop oluşumunun ortaya çıkabileceği yerleri ilaçlamalısınız,
  • Kapı tutacakları, asansör içleri, asansör düğmeleri, pervazlar ve diğer bütün alanların ilaçlandığından emin olunmalıdır,
  • İlaçlama işlemi yapılırken çevrede bir canlı olmamasına dikkat edilmelidir,
  • Seçilecek olan ilaçların Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olduğundan emin olunmalıdır,
  • İlaçların doğrudan cilt ile temas etmemesi adına özen gösterilmelidir,
  • İlaç uygulaması sonrasında ortamın bir süre havalandırılması sağlanmalıdır.

Tüm bu aşamaları dikkatli ve titiz bir şekilde gerçekleştirdiğinizde sizin için hijyenik bir ortamın tesis edildiğinden emin olabilirsiniz. 

Apartman İlaçlanması Ne Kadar Tutar?

Apartmanınızın ilaçlanmasını istiyor ama ne kadar bir bütçe ayırmanız gerektiğini bilmiyorsanız yapmanız gereken tek şey ilaçlama pompalarımızı incelemek olacaktır. Birbirinden özel seçenekler sunan ilaclamapompalari.com sayesinde hem en uygun pompaları satın alabilir hem de ilaçlamada en avantajlı seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Peki, ödeyeceğiniz ücret aşağı yukarı ne kadar olur?

İlaçlama pompası ve ilaç için ayıracağınız bütçeyi net olarak bilmek adına ilaçlanacak olan alanların büyüklüğü dikkate alınmalıdır. Çünkü harcanması gereken ilaç miktarı ve satın alınması gereken pompanın büyüklüğü m2 hesabına göre dikkate alınmalıdır. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir